O nas

O nas

Dlaczego My

Podróże to nasza pasja.

Co nas wyróżnia ?

Współpracujemy z najlepszymi by stać się najlepsi .

Jesteśmy kreatywnymi osobami, u których droga od pomysłu do realizacji jest krótka. Tworzymy zgrany, ambitny zespół. Naszą pasją są podróżą. Założyliśmy ten portal, aby w interesujący sposób przedstawić relacje z wypraw i precyzyjnie sprawdzać gastronomię i obiekty. Pragniemy zbudować rzetelną bazę miejsc noclegowych. Zweryfikujemy je naszymi tajnymi metodami. W ten sposób otrzymają Państwo rzetelną dawkę wiedzy, gdzie warto udać się w podróż i zatrzymać. Nasz portal będzie systematycznie aktualizowany, dlatego podróż będzie jeszcze bardziej komfortowo. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

Nasz zespół

24 godzinne wsparcie

W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pomożemy zaplanować nową promocję, wdrożyć ofertę last minute, lub zorganizować catering.

Wygodny panel edycyjny

Dla każdego przedsiębiorcy czas to pieniądz. Dlatego przygotowaliśmy prosty w obsłudze panel administracyjny dzięki któremu szybko dodasz/edytujesz swoją ofertę.

Liczy się mobilność

Bycie mobilnym to w dzisiejszych czasach podstawa. Oferta Twojego obiektu będzie doskonale wyglądała zarówno na komputerze jak i na tablecie, czy telefonie.

254
Nowych odwiedzin każdego tygodnia
12168
Zadowolonych klientów każdego roku
5
Zdobytych nagród
50
Nowych obiektów każdego tygodnia

Nasza redakcja

ZESPÓŁ NASERIO

Podstawą każdej firmy są ludzie. Nie inaczej jest w przypadku naszego portalu turystycznego. Nasz zespół składa się z samych pasjonatów, dzięki czemu jesteście w dobrych rękach.

Mariusz Boroń

Właściciel portalu

Opisać lata doświadczeń w kilku zdaniach – odważne 🙂

Potrzebujesz więcej informacji?

Masz do nas pytania? Nie wiesz od czego zacząć naszą współpracę? Skorzystaj z formularza dostępnego na stronie, bądź po prostu odwiedź zakładkę KONTAKT i zapoznaj się z danymi, które są tam zawarte. Pamiętaj, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę.

Skontaktuj się z nami+

Referencje

Opinie klientów

Dobre referencje otwierają niemal drzwi. Podobnie jest z portalami turystycznymi. Aby nasza baza noclegowa mogła cieszyć się Waszym zaufaniem, potrzebujemy cały czas utrzymywać wysoki poziom. Nie będziecie odwiedzali nas za prostą nazwę, ładny design, czy szybki serwer. To rzetelność, oraz jakość dostarczanych Wam informacji stanowi o sile naszego portalu turystycznego. Mamy zamiar ciągle się rozwijać, aby w pewnym momencie stać się wirtualnym domem dla każdego podróżnika.

Masz jeszcze jakieś pytania ?

Jeśli odpowiedź jest twierdząca to zachęcamy Ciebie do kontaktu z naszym Centrum Obsługi Klienta. Do Twojej dyspozycji oddajemy również Live Chat. Nasi konsultanci postarają się pomóc Tobie w czasie swojej pracy.

Zaloguj do: Podróże na Serio – Znajdź nocleg i przeglądaj bazę firm

Zaloguj się używając portali społecznościowych.

or

Dane konta zostaną potwierdzone przez e-mail.

Reset Your Password